Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4785
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

BLUEY BUFFET 2kg

Repashy REPTI GEL FOOD - gelové premixy pro plazy » BLUEY BUFFET

Cena s DPH:3499.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Nedostupné 1 ks
ks

Gelový premix na bázi hmyzu pro všežravce

Produkt BLUEY BUFFET je určen pro Tilikvy a ostatní všežravé druhy plazů například pro Agamy vousaté a další druhy scinků.

SLOŽENÍ: hmyzí moučka (Bráněnka - Hermetia illucens), sušené vejce, pampelišky, olivová moučka, banán, vojtěška, syrovátkový protein, stabilizované rýžové otruby, sušené mořské řasy, kokosová moučka, lecitin, karobová guma, uhličitan vápenatý, citrát draselný, L-methionin, taurin, sušené chaluhy, sůl, propionát vápenatý a sorban draselný (jako konzervační látky), chelát aminu kyseliny hořečnaté, zinečnatý methioninhydroxy analogový chelát, manganový metioninhydroxy analogový chelát, měď metioninhydroxy analogový chelát

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 30%, Tuk min. 10%, Vláknina max. 9%, vlhkost max. 10%, popel max. 12%, vápník min. 1%.

NÁVOD: Přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem BLUEY BUFFET (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen.

SKLADOVÁNÍ V CHLADU PRODLUŽUJE SVĚŽEST VÝROBKU