Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 1127
Nejnovější produkty

CALCIUM PLUS - 6oz (170g)

Naše cena: 550.00 Kč

CHICKEN POT PIE - 3oz (85g)

Repashy REPTI GEL FOOD - gelové premixy pro plazy » CHICKEN POT PIE

Cena s DPH:380.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 6 ks
ks

Produkt CHICKEN POT PIE završuje naše gelové potravinové premixy pro všežravce spolu s Bluey Buffet, Beardie Buffet a Savory Stew. Má střední obsah bílkovin (40%), 6% tuku a spoustu vápníku pro růst a chov zvířat všeho druhu. Může být použit jako základní strava pro všežravce a nebo jako část vyvážené rotace masožravců a dokonce i jako příležitostné ozvláštnění pro býložravce.

SLOŽENÍ: kuřecí vývar, hrachová mouka, kukuřičná mouka, mrkvový prášek, bramborová mouka, tepelně stabilizované rýžové otruby, vojtěška, sušená vejce, pampeliška , hmyzí moučka (Bráněnka – Hermetia illucens), sušená mořská řasa, lecitin, karobová guma, uhličitan vápenatý, kyselina citronová, L-methionin, taurin, sušené chaluhy, sůl, propionát vápenatý a sorban draselný (jako konzervační látky), chelát aminu kyseliny hořečnaté, chelát zinečnatý methionin, mangan methionin hydrochloroxid analogový chelát, mědný methionin hydroxy analogový chelát

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 40%, Tuk min. 6%, Vláknina max. 9%, vlhkost max. 8%, popel max. 8%, vápník min. 1%.

NÁVOD: Přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem CHICKEN POT PIE (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen.