Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 2523
Nejnovější produkty

MORNING WOOD - 12oz (340g)

Naše cena: 1049.00 Kč

MULBERRY MADNESS - 6oz (170g)

Repashy CRESTED GECKO MRP DIETS - kompletní krmiva pro ovocežravé gekony » MULBERRY MADNESS - SEZONNÍ NOVINKA!

Cena s DPH:659.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Nedostupné 1 ks
ks

Produkt MULBERRY MADNESS - Meal Replacement Powder (MRP) je novým zábavným doplněk k naší řadě speciálních diet. Tato "sezónní směs", vychází z našeho osvědčeného složení Crested Gecko MRP Classic, ale ovocná složka nově obsahuje moruši a také vyšší obsah banánu. Je tejně jako ostatní produkty z řad kompletních krmiv určen pro všechny plodožravé gekony zejména pro rody Correlophus, Rhacodactylus, Phelsuma a Gekko. Mimo jiné je také skvělým doplňkem pro jiné druhy anolisů, scinků, chameleonů a leguánů.

INFORMACE: Při krmení plodožravých gekonů produktem MULBERRY MADNESS - meal replacement powder nejsou potřebné další doplňky, neboť se jedná o komplexní krmivo obsahující vyváženou směs všech potřebných látek pro správnou výživu Vašeho chovance. Nicméně, pokud budete chtít krmit střídavě s hmyzem, doporučujeme kvalitní výživu krmného hmyzu (gutloading) například produkt Repashy Superload nebo Bugburger a při samotném krmení použít k obalení krmného hmyzu například produkt Repashy Calcium Plus pokaždé při krmení hmyzem.

SLOŽENÍ: Sušený banán, syrovátkový protein, sušená moruše, hmyzí moučka z larev Hermetia illucens sušené datle, sušená vejce, kokosová mouka, sušený meloun, třtinová melasa, lecitin, taurin, sušené chaluhy, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina citronová, sůl, propionát vápenatý a sorbát draselný (konzervanty), přírodní aroma, hořčík chelát aminokyselin, zinek methionin hydroxy analogový chelát, mangan hydroxy methionin analogový chelát, měd methionin hydroxy analogový chelát.

VITAMINY: Vitamin A, vitamin D3 doplněk, kyselina askorbová fosfát, vitamin E, niacin, betakaroten, kyselinu pantotenovou, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, menadion bisulfit sodný komplex, kyselina listová, biotin, vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 20%, Tuk min. 5%, Vláknina Max. 2,5%, vlhkost max. 8%, popel Max. 7%, vápník min. 1,3%.

NÁVOD: Smíchejte jeden díl MRP s dvěma díly vody. Tato směs se může jevit jako řídká, ale zhoustne po několika minutách. Požadovaná výsledná konzistence je asi jako hustý jogurt či kečup. Krmte gekony večer a nespotřebované zbytky krmiva odstraňte do 24 hodin.