Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 5242
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

Repashy BANANA CREAM PIE - 3oz (85g)

Repashy CRESTED GECKO MRP DIETS - kompletní krmiva pro ovocežravé gekony » BANANA CREAM PIE

Cena s DPH:439.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Nedostupné
ks

 Vitaminy a minerály obohacená sladká ovocná pochoutka, kterou lze použít jako poleva nebo doplněk pro všežravce, či plodožravce nebo prostě všude tam kde je kousek ovoce vhodným doplňkem pro zpestření stravy Vašeho miláčka. Lze podávat ve formě gelu, pasty nebo smoothie. Obsahuje 70% nejrůznějšího sušeného ovoce.

POZOR PRODUKT NENÍ KONCIPOVÁN JAKO KOMPLETNÍ KRMIVO - JDE O ZAJÍMAVÝ DOPLNĚK PRO ZPESTŘENÍ, OZVLÁŠTNĚNÍ A ZATRAKTIVNĚNÍ POUŽÍVANÝCH REPASHY NEBO I JINÝCH KRMIV.

INFORMACE: Vitaminy a minerály obohacená sladká ovocná pochoutka, kterou lze použít jako poleva nebo doplněk pro všežravce, či plodožravce nebo prostě všude tam kde je kousek ovoce vhodným doplňkem pro zpestření stravy například scinků, agam, anolisů, leguánů, želv atd ...  Lze podávat ve formě gelu, pasty nebo smoothie. Obsahuje 70% nejrůznějšího sušeného ovoce.

Banana Cream Pie může také dobře posloužit jako alternativa k "jelly pot" pro ovocežravé brouky.

Jako velmi vhodné použití se jeví pro zaktraktivnění používaných "gecko krmiv" případně při přechodu mezi jednotlivými "gecko dietami". Vzhledem k nižšímu obsahu proteinu používejte do obsahu 25% v rámci dlouhodobější periody zkrmování - pro zaručení dostatečné pestrosti a vyvážené stravy!

Jako poleva může být použito suché sypané, nebo smíchané s vodou (konzistence asi jako dresing) k přelití salátů, granulí nebo jiných vlhkých potravin.

SLOŽENÍ: sušený banán, sušené datle, syrovátkový protein, sušený med, sušené mango, sušená vejce, sušený meloun, třtinová melasa, sušené kokosové mléko, karubin, sušené mořské řasy, sušené chaluhy, fosforečnan vápenatý, lecitin, kyselina citronová, sůl, propionát vápenatý a sorbát draselný (konzervanty), přírodní aroma, hořčík chelát aminokyselin, zinek methionin hydroxy analogový chelát, mangan hydroxy methionin analogový chelát, měd methionin hydroxy analogový chelát

VITAMINY: Vitamin A, vitamin D3 doplněk, vitamin C (Calcium L-Ascorbyl-2-Monophosphate) kyselina askorbová fosfát, vitamin E, niacin, betakaroten, kyselinu pantotenovou, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, menadion bisulfit sodný komplex, kyselina listová, biotin, vitamín B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 10%, tuk min. 3%, vláknina max. 2%, vlhkost max. 8%, popel max. 7%, vápník 1%.

NÁVOD: Pro vytvoření smoothie, smícháme s vodou do požadované konzistence a podáváme. V případě podávání ve formě gelu, přivedeme vodu k varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijeme vařící vodu do mísy a ihned vmícháme prášku (1 díl prášku do 2-3 dílů vody objemově). POZOR HORKÉ! Ihned nalejeme do formy a necháme vychladnout. Gel ztuhne při teplotě místnosti po pár minutách. Pro krmení nakrájíme na kousky nebo proužky vhodné velikosti. Hotový gel může být skladován uložený v uzavřené nádobě a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů. Poznámka: Není formulován jako kompletní krmivo!

Skladováním v chladu prodloužíte trvanlivost produktu.

Není určeno pro lidskou výživu.