Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4931
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

Repashy GRUB PIE - 6oz (170g)

Repashy REPTI GEL FOOD - gelové premixy pro plazy » GRUB PIE

Cena s DPH:659.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Na dotaz
ks

Gelový premix pro hmyzožravce
Produkt GRUB PIE obsahje 75% hmyzu a je určen pro všechny hmyzožravé druhy plazů a obojživelníků. Výborný pro agamy vousaté, scinky, varany, mloky a další. Obsažený hmyz je chován v USA na vysoce kvalitních surovinách.

SLOŽENÍ: hmyzí moučka (hermetia illucens) , kokosová moučka, protein z hrachu, protein z rýže, vojtěšková moučka, moučka ze smetánky lékařské, lněné semínko, stabilizované rýžové otruby, sušené mořské řasy, sušené pivovarské kvasnice, lecitin, sušené chaluhy, karobová guma, uhličitan vápenatý, citrát draselný, meloun, šípky, květ ibišku, květ měsíčku, květ aksamitníku, paprika, jedlé řasy, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný (jako konzervační látky), extrakt z rozmarýnu, chelát aminu kyseliny hořečnaté, chlorid zinečnatý methionin, hydrochloroxid analogový chelát, methionin hydroxy analogový chelát.

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 38%, Tuk min. 10%, Vláknina max. 12%, vlhkost max. 8%, popel max. 9%, vápník min. 1,2%.

NÁVOD: Přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem Grub Pie (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen.