Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 3609
Nejnovější produkty

JAHODA - 2kg

Naše cena: 3099.00 Kč

Repashy VITAMIN A PLUS - 3oz (85g)

Repashy VITAMINS and CALCIUM SUPLEMENTS - vitamino-minerální doplňky » VITAMIN A PLUS

Cena s DPH:399.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

Náš mikro jemně mletý vitaminový doplněk pro plazy a obojživelníky.

INFORMACE: Náš mikrojemný vitaminový doplněk pro plazy a obojživelníky. Obsahuje předem připravený vitamín A a přírodní složky, které poskytují beta karoten.
Předem připravený vitamin A (retinol) je základní vitamin rozpustný v tucích, který v přírodě pochází pouze ze živočišných zdrojů. Rostlinné zdroje vitaminu A, jako je beta karoten a další karotenoidy, musí být přeměněny na tuto aktivní živočišnou formu, aby mohly být v těle využity. Karotenoidy mohou být přeměněny na Retinol některými druhy za optimálních podmínek, ale ukázalo se, že se mohou vyvinout nedostatky, pokud předem připravený vitamin A není přímo poskytnut ve formě retinolu. Tento doplněk poskytuje předem připravený vitamin A ve formě ve vodě dispergovatelného prášku retinylacetátu v kombinaci s přírodními zdroji beta karotenu z řas.

SLOŽENÍ: uhličitan vápenatý a celulózový prášek (jako nosič), moučka z řas (Chlorella), acetát vitaminu A, extrakt z rozmarýnu, smíšené tokoferoly (konzervační látky)

ANALÝZA: Vitamin A 2 000 000 IU/lb

NÁVOD: Tento výrobek obsahuje vysoké množství předem připraveného vitaminu A (retinol). Jako pravidelný doplněk by neměl být používán více než jednou za týden tím způsobem, že "popráší" hmyz nebo pokropí čerstvou zeleninu na úrovni jedné čajové lžičky na 454g. Retinol a jiné vitaminy rozpustné v tucích se mohou v těle ukládat. Dlouhodobé podávání vysokých dávek může vést k toxicitě nebo předávkování, které v krajním případě může vést až ke smrti chovaného zvířete!