Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 3785
Nejnovější produkty

JAHODA - 2kg

Naše cena: 3099.00 Kč

RESCUECAL+ - 3oz (85g)

Repashy VITAMINS and CALCIUM SUPLEMENTS - vitamino-minerální doplňky » RESCUECAL+

Cena s DPH:399.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Na dotaz
ks

Náš RescueCal + je vysoce biologicky dostupný a koncentrovaný roztok tekutého vápníku (je-li rozpuštěn ve vodě) obohacený hořčíkem.

INFORMACE: Vysoce biologicky dostupný a vysoce koncentrovaný tekutý vápníkový doplněk (jednou rozpuštěný ve vodě) s přídavkem hořčíku a elektrolytů. Tento produkt se používá jako doplněk u zvířat s nízkou hladinou vápníku v krvi v důsledku nedostatku vápníku a / nebo vitamínu D. Jediná tekutý vápník na trhu s přídavkem hořčíku (poměr 10:1).

SLOŽENÍ: Glukonát vápenatý, laktát hořečnatý, sacharóza, citrát draselný, kyselina jablečná, chlorid sodný, sorbát draselný (jako konzervant).

ANALÝZA:
(v připraveném roztoku dle doporučení) sacharóza 40 mg/ml, vápník 25 mg/ml, hořčík 2,5 mg/ml, 1 mg/ml sodíku, draslík 0,7 mg/ml, chlorid 0,1 mg/ml.
(v suchém stavu) vápník 8,4%, hořčík 0,825%, sodík 0,32%, draslík 0,23%, chlorid 0,34%, sacharóza 14%.

NÁVOD: Tento produkt je určen pro přípravu 30% roztoku (například: 3g/10 ml, 30g/100 ml, 300g/l). Můžete připravit pouze to, co potřebujete, ale množství menší než 100 ml bude vyžadovat velmi přesné měření. K ŘÁDNÉ PŘÍPRAVĚ ROZTOKU BUDETE POTŘEBOVAT PŘESNOU VÁHU! Přidejte polovinu celkového požadovaného objemu vody do nádoby, poté za stálého míchání přidejte navážené množství RescueCal + do vody a poté vodu doplňte do požadovaného objemu. Plné rozpuštění minerálů ve vodě může trvat až 30 minut. Při použití horké vody se potřeba času pro rozpuštění sníží, ale její použití není nutné.
Může být přidáno do krmiva (jako roztok nebo sucho), vody, stříkačky nebo do kapky. Doporučená dávka je 1 ml/kg tělesné hmotnosti denně podle potřeby. Pouze pro perorální použití. Roztok není injikovatelný. Po smíchání by měl být roztok zlikvidován po 3 měsících.

Náš tip: 1 ml = 1cm3 = 20 kapek.

NENÍ URČENO PRO LIDSKOU SPOTŘEBU
SKLADOVÁNÍ V CHLADU PRODLUŽUJE SVĚŽEST VÝROBKU
 

NENÍ URČENO PRO LIDSKOU SPOTŘEBU
SKLADOVÁNÍ V CHLADU PRODLUŽUJE SVĚŽEST VÝROBKU