Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 1564
Nejnovější produkty

SUPERGOLD - 12oz (340g)

Naše cena: 909.00 Kč

SUPERHATCH - 2,5kg

TERARIJNÍ TECHNIKA » Repashy SUPERHATCH

Cena s DPH:1099.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

Inkubační substrát SUPERHATCH je pokročilý inkubační substrát, který změnou barvy umožňuje snadnou kontrolu vlhkosti a je opakovaně použitelný. Výborný zejména pro inkubaci gekonních vajec.

INFORMACE: Jedná se o znamenitý keramický produkt (kalcifikovaný jíl). Tento produkt má obrovskou pórovitost a představuje další generaci v inkubaci vajec. Nerozpadá se v průběhu času, nezhutňuje, ani neplave. Barva inkubačního substrátu se mění v závislosti na obsahu vody, takže můžete snadno identifikovat změny vlhkosti. Je použitelný opakovaně po převaření. SUPERHATCH má extrémní pórovitost v kombinaci s velmi velkým vnitřním povrchem umožňuje absorbovat a udržet velké množství vody a velmi pozvolně uvolňovat.

SLOŽENÍ: 100% kalcifikovaný montmorillonitický jíl

NÁVOD: Umístěte SUPERHATCH do sítka, cedníku. Ponořte do vody na několik minut, nechte nasáknout, vyjměte a nechte okapat. Vysypte SUPERHATCH do vhodné inkubační nádoby přibližně do poloviny. Následně umístěte vejce a vše je připraveno. Směs je vhodná pro většinu druhů. Pro druhy vyžadující nižší vlhkost v inkubační nádobě - přimíchejte suchý substrát. Požadovanou úroveň vlhkosti je tedé možné dosáhnout smícháním SUPERHATCH s vodou v různém poměru. Vždy používejte největší možnou inkubační nádobu. Čím větší objem v kontejneru, tím méně drastické změny prostředí mohou ovlivnit podmínky uvnitř kontejneru.

POZOR: Nepolykejte. Vyhněte se kontaktu s očima a poraněnou pokožkou. Po použití si umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí.