Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 1668
Nejnovější produkty

MORNING WOOD - 12oz (340g)

Naše cena: 939.00 Kč

VEGGIE BURGER - 3oz (85g)

Repashy REPTI GEL FOOD - gelové premixy pro plazy » VEGGIE BURGER

Cena s DPH:399.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 4 ks
ks

Produkt VEGGIE BURGER je založen na rostlinné bázi, obsahuje mírnou hladinu bílkovin a je určen pro agamy vousaté, tilikvy a je také vhodný pro příležitostné ozvláštnění potravy pro býložravé druhy jako želvy a leguány.

SLOŽENÍ: hrachový proteinový izolát, rýžový proteinový koncentrát, tepelně stabilizované rýžové otruby, lněné semínko, vojtěška, kokosová mouka, sušené brambory, kukuřičná mouka, sušená mořská řasa, sušené pivovarské kvasnice, třtinová melasa, uhličitan vápenatý, lecitin, sušené chaluhy, karobová guma, citrát draselný, kyselina jablečná, duarová guma, šípky, květ ibišku, květ měsíčku, květ aksamitníku, paprika, jedlé řasy, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný, přírodní ovocné aroma, extrakt z rozmarýnu chelát aminu kyseliny hořečnaté, chelát zinečnatý methionin, mangan methionin hydrochloroxid analogový chelát, mědný methionin hydroxy analogový chelát

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 35%, Tuk min. 8%, Vláknina max. 9%, vlhkost max. 8%, popel max. 9%, vápník min. 1,2%.

NÁVOD: Přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem VEGGIE BURGER (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen.