Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 3853
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

BEARDIE BUFFET - 12oz (340g)

Repashy REPTI GEL FOOD - gelové premixy pro plazy » BEARDIE BUFFET

Cena s DPH:909.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 2 ks
ks

Gelový premix pro všežravce

Produkt BEARDIE BUFFET je určen pro všechny hmyzožravé a býložravé druhy všežravců. Speciálně vytvořeno pro Agamy vousaté

SLOŽENÍ: hmyzí moučka (Bráněnka – Bráněnka - Hermetia illucens), protein z hrachu, protein z rýže, vojtěšková moučka, moučka ze smetánky lékařské, mrkvová moučka, moringové listy, kokosová moučka, sušené brambory, kukuřičná kaše, sušené mořské řasy, melasa, uhličitan vápenatý, lecitin, karobová guma, kyselina citronová, sušené chaluhy, sušený meloun, šípky, květ ibišku, květ měsíčku, květ aksamitníku, paprika, jedlé řasy, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný (jako konzervační látky), přírodní ovocné aroma, extrakt z rozmarýnu, chelát aminu kyseliny hořečnaté, chelát zinečnatý methionin, mangar methionin hydrochloroxid analogový chelát, mědný methionin hydroxy analogový chelát.


VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 35%, Tuk min. 7%, Vláknina max. 9%, vlhkost max. 8%, popel max. 9%, vápník min. 1,2%.

NÁVOD: Přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem BEARDIE BUFFET (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen.