Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 5242
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

COMMUNITY PLUS - 12oz (340g)

Repashy FISH GEL FOOD PREMIXES - gelové premixy pro ryby » COMMUNITY PLUS

Cena s DPH:999.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

Gelový premix pro všežravé sladkovodní ryby a vodní bezobratlé organismy

NÁVOD: Produkt smíchejte s 2-3 díly vody dokud není plně rozmíchán. Poté přiveďte k varu v mikrovlnné troubě, vyndejte a znovu promíchejte. Případně přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem COMMUNITY PLUS (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen až na 6 měsíců.J

JERKY: Příprava je stejná jako u gelu, nakrájíme na přibližně 0,5 tlusté proužky, zvolené velikosti a sušíme při 65C (obvykle 8-12 hodin).

SLOŽENÍ: Krill, vojtěšková moučka, olihňová moučka, izolát bílkovin z hrachu, rybá moučka, stabilizované rýžové otruby, sušené mořské řasy, sušené pivovarské kvasnice, kokosová moučka, lněné semínko, řasy, lecitin, sušené chaluhy, y, karobový prášek, citronan draselný, taurin, kopřiva dvoudomá, česnek, šípky, květ ibišku, květ měsíčku, aksamitník květ, paprika, kurkuma, chelát propionátu vápenatého a sorbátu draselného (jako konzervační látky), chelát amonný hořečnatý, zinečnatý methionin analog Chelát, manganový methioninový hydroxy analogový chelát, měďný metioninový hydroxy analogový chelát, selenové kvasnice.

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), niacin (vitamin B3), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12 doplněk, komplex siřičitanu sodného bisulfitu).

ANALÝZA: Bílkoviny min. 40%, Tuk min. 8%, Vláknina max. 8%, vlhkost max. 8%, popel max. 9%