Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 1434
Nejnovější produkty

FORMIC-CAL PLUS 3oz (85g)

Naše cena: 329.00 Kč

Repashy Hydroload - 3oz (84g)

Repashy Insect Food » Repashy Hydroload

Cena s DPH:330.00 Kč
Záruka:12 měs.
Dostupnost:Nedostupné
ks

 Prášek pro výrobu vodní gelu založený na rostlinné bázi, který eliminuje potřebu použití stojaté vody pro hydrataci a chov krmného hmyzu. Tento vodní gel je navíc obohacen o přídavek vápníku a hořčíku.

SLOŽENÍ: fruktóza, vápenatý laktát glukonát, laktát hořečnatý, sušená moučka z mořských řas, Karubin, guma guar, citrát draselný, sůl, kyselina jablečná, propionát vápenatý a sorban draselný (jako konzervační prostředky).
ANALÝZA: vlhkost max. 6%, Calcium min. 2.5%, hořčíku min. 0,25%.

NÁVOD: Rozmíchejte 1 polévkovou lžičku prášku HYDROLOAD v 1 šálku vody a promíchejte dokud není produkt plně rozmíchán. Následně umístěte do mikrovlnné trouby a přiveďte k varu (obvykle to zabere asi 2-3 minuty). Případně lze přivést k varu prostřednictvím klasického sporáku a vhodné nádoby. Po přivedení k varu nádobu s produktem opatrně vyjměte a opět promíchejte a nechte vychladnout na bezpečném místě. Produkt můžete tvarovat do kostek či plátů a pokud není ihned spotřebován lze jej po několik měsíců uchovávat v chladničce. Výsledný produkt může být zamražen pro velmi dlouhé skladování. Použitím více či méně vody můžete ovlivňovat gelovou pevnost.

SLOŽENÍ: fruktóza, vápenatý laktát glukonát, laktát hořečnatý, sušená moučka z mořských řas, Karubin, guma guar, citrát draselný, sůl, kyselina jablečná, propionátu vápenatého a sorban draselný (jako konzervační prostředky).

Chlazením se prodlouží svěžest výrobku
NENÍ URČENO K LIDSKÉ SPOTŘEBĚ