Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4785
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

Repashy PINEAPPLE EXPRESS - 6oz (170g)

Repashy CRESTED GECKO MRP DIETS - kompletní krmiva pro ovocežravé gekony » PINEAPPLE EXPRESS

Cena s DPH:699.00 Kč
Záruka:12 měs.
Dostupnost:Nedostupné
ks

Kompletní krmivo

Produkt PINEAPPLE EXPRESS – Complete gecko diet (CGD) je limitovanou podzimní edicí pro ovoce žravé druhy. Obsahuje sušený ananasový přášek. Je stejně jako ostatní produkty z řad kompletních krmiv určen pro všechny plodožravé gekony zejména pro rody Correlophus, Rhacodactylus, Phelsuma a Gekko. Mimo jiné je také skvělým doplňkem pro jiné druhy anolisů, scinků, chameleonů a leguánů.

NÁVOD: Smíchejte jeden díl PINEAPPLE EXPRESS se dvěma díly vody. Tato směs se může jevit jako řídká, ale zhoustne po několika minutách. Požadovaná výsledná konzistence je asi jako hustý jogurt či kečup. Krmte gekony večer a nespotřebované zbytky krmiva odstraňte do 24 hodin

INFORMACE: Při krmení plodožravých gekonů produktem PINEAPPLE EXPRESS nejsou potřebné další doplňky, neboť se jedná o komplexní krmivo obsahující vyváženou směs všech potřebných látek pro správnou výživu Vašeho chovance. Nicméně, pokud budete chtít krmit střídavě s hmyzem, doporučujeme kvalitní výživu krmného hmyzu (gutloading) například produkt Repashy Superload nebo Bugburger a při samotném krmení použít k obalení krmného hmyzu například produkt Repashy Calcium Plus pokaždé při krmení hmyzem.

SLOŽENÍ: Sušený banán, syrovátkový protein, sušený ananasový prášek, hmyzí moučka z larev Hermetia illucens sušené datle, sušená vejce, kokosová mouka, sušený meloun, třtinová melasa, lecitin, taurin, sušené chaluhy, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina citronová, sůl, propionát vápenatý a sorbát draselný (konzervanty), přírodní aroma, hořčík chelát aminokyselin, zinek methionin hydroxy analogový chelát, mangan hydroxy methionin analogový chelát, měd methionin hydroxy analogový chelát.

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D3, vápník L-askorbyl-2-monofosfát, vitamin E, niacin, betakaroten, kyselinu pantotenovou, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, menadion bisulfit sodný komplex, kyselina listová, biotin, vitamín B- 12.

ANALÝZA: Bílkoviny min. 20%, Tuk min. 5%, Vláknina max. 3%, vlhkost max. 8%, popeloviny max. 7%, vápník min. 1,3%.

NENÍ URČENO PRO LIDSKOU SPOTŘEBU
SKLADOVÁNÍ V CHLADU PRODLUŽUJE SVĚŽEST VÝROBKU