Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 4161
Nejnovější produkty

GECKO NUTRITION CALCIUM + D3 - 500g

Naše cena: 629.00 Kč

SPAWN & GROW- 12oz (340g)

Repashy FISH GEL FOOD PREMIXES - gelové premixy pro ryby » SPAWN & GROW

Cena s DPH:939.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Na dotaz 1 ks
ks

Kondicioning gelový premix pro hmyzožravé a masožravé sladkovodní ryby. Tento produkt je koncipován jako ozdravný vzorec pro podvyživené, případně přepravou stresované ryby, také vhodný pro udržení kondice chovných ryb. Skvelý také pro růst potěru. Tento produkt je bohatý na tuk a proto není vhodný jako základní potrava pro většinu druhů.

SLOŽENÍ: Olihňová moučka, krill, rybí moučka, schizochytrium řasy, sušené pivovarské kvasnice, kokosová moučka, sušené mořské řasy, lecitin, spirulina, sušené chaluhy, karobový prášek, citronan draselný, taurin, vodní meloun, šípky, květ ibišku, květ měsíčku, aksamitník květ, paprika, kurkuma, chelát propionátu vápenatého a sorbátu draselného (jako konzervační látky), chelát amonný hořečnatý, zinečnatý methionin analog Chelát, manganový methioninový hydroxy analogový chelát, měďný metioninový hydroxy analogový chelát, selenové kvasnice.

VITAMINY: Vitamin A, doplněk vitamin D, cholin chlorid, vápník L-askorbyl-2-monofosfát (vitamin C), vitamin E, niacin (vitamin B3), betakaroten (provitamin A), niacin (vitamin B3), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin mononitrát (vitamin B1), menadion bisulfit sodný komplex (vitamin K), kyselina listová (vitamin B9), biotin (vitamin H), vitamin B12 doplněk, komplex siřičitanu sodného bisulfitu).

ANALÝZA: Bílkoviny min. 45%, Tuk min. 14%, Vláknina max. 5%, vlhkost max. 8%, popel max. 9%

NÁVOD: Produkt smíchejte s 2-3 díly vody dokud není plně rozmíchán. Poté přiveďte k varu v mikrovlnné troubě, vyndejte a znovu promíchejte. Případně přiveďte vodu do varu na sporáku, v mikrovlnné troubě nebo konvici. Nalijte vroucí vodu (pozor horké!) do misky a ihned zamíchejte s produktem SPAWN AND GROW (1 díl prášku na 2-3 díly vody). Nechte vychladnout nebo okamžitě nalijte do formy. Gel vznikne postupně při pokojové teplotě. Nakrájíme na kousky nebo proužky pro krmení. Jakmile je gel vyroben, je třeba s ním zacházet jako s čerstvými potravinami a může být uzavřen do zvolené nádobky a skladován v chladničce po dobu až dvou týdnů nebo zmrazen až na 6 měsíců.